EĞİTİM SİSTEMİMİZ

    

İlkokul eğitimimiz, 21. yüzyılın gerektirdiği tüm becerilere sahip bireyler yetiştirme hedefimiz doğrultusunda planlanmıştır. İlkokul kademesinde öğrencilerimize görsel, işitsel ve dokunsal, olabildiğince çok ve çeşitli materyal sunmanın önemine inanıyoruz. Kendi eğitim birimimiz tarafından MEB müfredatına uygun olarak geliştirilmiş olan eğitim içeriğimiz ve Kişiye Özgü Öğretim Modeli, Tam Öğrenme Modeli gibi diğer okullara da örnek oluşturan eğitim modellerimiz ile öğrencilerimizin akademik başarısını üst seviyeye çıkarırken, onları kendine güvenen, eleştirel düşünebilen, farklı kültürlere saygılı, yenilikçi, üretken bireyler olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz.

İlkokul

Okulumuz öğrencilerine anaokulundan itibaren sınıf öğretmenleriyle birlikte öğrenci başarısının arttırılması amacıyla branş öğretmeni uygulaması başlar. Okulumuz öğrencilerine 1.sınıftan son sınıfa kadar ihtiyaç duyulan her an birebir özel ders desteği verilmektedir. Okulumuzda okuyan öğrenciler dışarıdan bir dershaneye veya özel derse hiçbir şekilde ihtiyaç duymamaktadır.

Saygın, uluslararası eğitim kurumlarının üyesi olmak, hem dünyayı takip ederek eğitim programımızı zenginleştirmek  hem de kaliteli öğretmen eğitiminin devamını sağlamak açısından kurum tarafından çok önem verilen bir unsurdur.Cambridge, Esol – Starter, Movers, Flyers gibi uluslararası sınavlara okulumuz kayıtlıdır.

Bire bir eğitim ve bire bir ilginin en iyi şekilde sağlandığı okulumuzda sınıflar ortalama 16 - 18  kişiliktir. Her sınıf; içinde internet, projeksiyon ve laptop sistemi olan akıllı sınıftır.Kontrol, eğitimin en önemli unsurlarından biridir. Okulumuzun binası kontrolü olanaksız kılan kör noktaların bulunmaması için projelendirilmiş ve ışık almayan hiç bir sınıf bulunmamaktadır.

 

ÖĞRENCİ TAKİP SİSTEMİ

UMUT ATÖLYESİ

 

FOTO GALERİ

 

UMUT OKULLARI

+90 312 280 85 86

+90 554 182 85 86

Altay Mahallesi Söğüt Caddesi No: 32 1.Etap Eryaman / ANKARA

  • White Instagram Icon

© 2019 Umut Okulları Her Hakkı Saklıdır.